Menu
KLUB KULTURY Napajedla
rozšířené vyhledávání

2009

Výsledky 52. Divadelního festivalu ochotnických souborů Napajedla 2009

Klub kultury a odborná porota udělily:

Cenu Svatopluka Skopala za dlouholetou obětavou a přínosnou práci pro ochotnické divadlo panu Ivu Kolaříkovi z DS Dostavník Přerov
Hlavní cenu Rádobydivadlu Klapý za inscenaci hry Nikolaje Koljady „Slepice“
Cenu DS Zdeňka Štěpánka Napajedla za dramaturgický výběr a originální inscenační koncepci hry Slawomira Mrožka „Velební“
Cenu souboru Divadla Dostavník Přerov za hereckou souhru v inscenaci „Nejstarší řemeslo aneb Natoč ten gramofon“
Cenu diváka pro Divadelní spolek Kroměříž za inscenaci „Habaďůra“
Cenu Zuzaně Jaškové z DS Morkovští ochotníci Morkovice za originální kostýmní řešení inscenace „Tři v tom“
Hlavní cenu za mužský herecký výkon Pavlu Štrofovi z DS Kroměříž za roli Normana Bassetta v inscenaci Michaela Cooneyho „Habaďůra“
Hlavní cenu za ženský herecký výkon Veronice Valešové z Rádobydivadla Klapý za roli „Ally“ v inscenaci Nikolaje Koljady „Slepice“
Cenu Mikuláši Švehlovi z DS Zdeňka Štěpánka Napajedla za roli „Velebného Blouma“ v inscenaci „Velební“
Cenu Pavlu Macakovi z Rádobydivadla Klapý za roli „Fjodora“ v inscenaci „Slepice“
Cenu Jaroslavě Maťákové z Rádobydivadla Klapý za roli „Diany“ v inscenaci „Slepice“
Cenu Romaně Blažkové z DS Kroměříž za roli „Sally Chessingtonové“ v inscenaci „Habaďůra“
Cenu Boženě Weiglové z divadla Dostavník Přerov za roli „Mae“ v inscenaci „Nejstarší řemeslo aneb Natoč ten gramofon“
Cenu Mladý talent Janě Žáčkové z DS Semtamfór Slavičín za roli „Ele“ v inscenaci „Holky Elky“

Složení odborné poroty:

Vladimír Fekar – dramaturg Městského divadla Zlín 
Robert Bellan – režisér 
Anna Petrželková – režisérka

Program 52. Divadelního festivalu Napajedla – 2009

Sobota 18. dubna 2009
Nikolaj Koljada: "Slepice"
V podání: Rádobydivadlo Klapý
Patronát: Fatra, a.s.

Neděle 19. dubna 2009
Slawomír Mrožek: "Velební"
V podání: DSZŠ Napajedla
Patronát přebírá: Obecní úřad Spytihněv

Pondělí 20. dubna 2009
Paula Fogel: "Nejstarší řemeslo aneb natoč ten gramofon"
V podání: Dostavník Přerov
Patronát: Obec Žlutava

Úterý 21. dubna 2009
M. Cooney: "HABAĎŮRA"
V podání: Divadelní spolek Kroměříž
Patronát: CEMEX Sand, s.r.o.

Středa 22. dubna 2009
Radmila Adamová: "HOLKY ELKY"
V podání: Sem Tam Fór Slavičín
Patronát: TELKAS, s.r.o.

Čtvrtek 23. dubna 2009
Jaroslav Vostrý: "Tři v tom"
V podání: Morkovští ochotníci Morkovice
Patronát: TOPEK, s.r.o.

Pátek 24. dubna 2009
Iva Peřinová: "Poslechněte, jak bývalo …"
V podání: LS Klubíčko Napajedla
Patronát: Město Napajedla

Sponzoři: RT 90 spol. s r.o.; BRAMO spol. s r.o.; Plynosystém, s.r.o.
Mediální partneři: Rádio čas, s.r.o. a NTV Cable, s.r.o.

Provozujeme

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
1
30
1
1
1
2
2
3
2
4
2
5
2
6
2
7
3
8
2
9
2
10
2
11
2
12
2
13
2
14
2
15
2
16
2
17
2
18
2
19
2
20
2
21
2
22
2
23
2
24
2
25
2
26
2
27
2
28
2
29
2
30
2
31
2
1
2
2
2

Rychlý kontakt

Klub kultury Napajedla, p. o.
Komenského 304
763 61 Napajedla

Tel.: 577 941 073
klub.kultury@napajedla.cz