Rozsvěcování vánočního stromu

 

http://napajedla.cz/galerie/14/fbfb.jpg


Jako každý rok i letos se můžete těšit na rozsvícení vánoční stromu na Masarykově náměstí!

Vánoční strom, výzdoba v centru města a kinetický betlém před Kinem Napajedla vám zpříjemní předvánoční a vánoční čas. Program k rozsvěcování vánočního stromu se z důvodu epidemické situace neuskuteční.

Muzeum Napajedla proto na adventní čas zařadilo tematickou vánoční výstavu a zajímavou instalaci, které budou umístěny na prostranství Masarykova náměstí poblíž vánočního stromu. Výstava Vánoce z depozitáře navodí prostřednictvím sbírkových předmětů a historických fotografií sváteční, zasněženou a idylickou atmosféru. Představí však také zajímavosti z minulosti slavení vánočních svátků v českých zemích a proměnu tradičního zvykosloví až po současné způsoby prožití Vánoc.
Dálší ze zmíněných bude veřejnosti přístupný interaktivní objekt loutky "Tvůj kamarád Jožo", který připomene výročí 115 let Loutkového souboru Klubíčko a zároveň bude odkazovat na připravovanou výstavu, která se uskuteční v roce 2021.

Věříme, že si sváteční atmosféru užijete a načerpáte mnoho hezkých okamžiků a hřejivé energie ♥


https://www.napajedla.cz.uvirt35.active24.cz/galerie/14/fc3ee62c319d5f2128489fe4aa8f39c4.jpg  https://data.napajedla.cz/galerie/1068/5F8A1466.jpg 


http://www.napajedla.cz/galerie/861/16.jpg


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate