Kalendář akcí

Pjér la Šé´z

Přidat událost do kalendáře

Úterý, 01.09.2020 / 18:00 / Kino Napajedla

http://napajedla.cz/galerie/14/pjer-v-jurte-a-usmevavy.jpg

Pjér la Šé'z
Projekce ve vztazích

Dokážete od sebe rozlišit projekci a skutečnost? Nejsou projekce překážkou ve vašich partnerských vztazích? Jak získat svobodu, autonomii a přehledné, naplňující vztahy? Na tyto a mnohé další otázky budeme hledat odpovědi s Pjér la Šé'zem.

Pjér la Šé'z - provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. S Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou účinkuje v představení Škola Malého stromu. V hudební oblasti působí ve znovu obnovené bigbítové kapele Rakousko-Uhersko. Vydal zatím tři publikace - psychologickou studii Indián - zpráva o archetypu, hlubinný román o hledání sebe sama Den svatého Ignora a novelu ve stylu realistického vizionářství Cesta. K vydání připravuje hlubinnou studii Psychologie souhlasu. Zajímají jej především otázky možností lidského bytí v tomto světě. 

 

Výtěžek bude věnován občanskému sdružení Za sklem - Posláním sdružení je poskytovat osobám s poruchou autistického spektra takovou podporu, aby mohli žít, pracovat a vzdělávat se v běžném prostředí.

Vstupné:
250 Kč → do 31.5.
300 Kč → od 1.6. do 1.9. 
→ VSTUPENKY NELZE REZERVOVAT / k zakoupení na www.kino.napajedla.cz, v Informačním centru Napajedla a hodinu před každou projekcí v Kině Napajedla

Pořadatelé: Centrum Arkána a Klub kultury Napajedla


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate