Promenádní koncerty

Letní sezóna přeje venkovním akcím, a proto ji každoročně zahajujeme Promenádními koncerty, které vám zpříjemní nedělní procházku městem. První dva koncerty se odehrávají na kostelních schodech a další dva v parku Na Kapli. 

Na zahajujícím koncertu vždy vystupují oblíbené soubory žáků Základní umělecké školy Rudolfa Firkušného: flétnový, kytarový, smyčcový soubor STRUNKA, jazzový JAZZ BAND, Cimbálová muzika MAKOVÁ či pěvecký sbor ZPĚVÁČEK a HeXaM. 

Druhý koncert bývá věnován starší generaci a vystupují na něm dechové hudby nebo jazzová uskupení. Vystoupili u nás již Jazz Book, F-Dur Jazzband, minulý rok Swing-Dixieland. Dechová hudba Fryštácká JavořinaTopolanka a další.

V parku Na Kapli se odehrávají poslední dva koncerty a ty jsou věnovány generaci spíše mladší, nicméně vítáme zde všechny věkové kategorie. Přesunutí dvou koncertů do parku je stále ještě novinkou, i přesto zde již odehrály své koncerty kapely jako Please The Trees, Květy, IdeaFatteBoyBand, v loňském roce Modré hory nebo Leto.

Promenádní koncerty v roce 2016:

29. 5.   ZUŠ Rudolfa Firkušného - kostelní schody

5. 6.     nChant Jazz - kostelní schody

12. 6.   Presento a DJ Robish - Park Na Kapli

 

Sledujte Kalendář akcí.

  

  


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate