Podzimní a zimní sezóna

S podzimním počasím přichází vždy také koncertní sezóna v Klášterní kapli, v Kině Napajedla a za pěkného počasí nově i na radničním náměstí. Každým rokem se od října až do konce dubna snažíme vaše víkendové večery zpříjemnit co nejpestřejší škálou hudebních žánrů. A tak si můžete v kapli poslechnout přes jazz, šanson, swing, blues, folk, až po současnou elektroniku, indie nebo trip-hop. 

V Klášterní kapli si již zahráli vynikající kapely a muzikanti jako napříkald Monika Načeva, Dva, Fiordmoss, Amigos, Radim Hanousek, Mothers Follow Chairs, Opuka, Never SolGwyn Ashton a další.

V Kině Napajedla si v sezóně 2015/16 již zahrálo elektrorockové melancholické uskupení Luno, český písničkář Jaroslav Hutka, accoustic jazz Annešanté, bluesoví světoběžníci Ruchadze Band*AmsterdamBeyond, elektro Post hudba + Aid kid, vynikající kytarista René Lacko, šansoniérka Alena Bazalová, jazzoví muzikanti ze všech koutů Evropy Inner Spaces nebo slovenský world ethno pár Romanika

V sezóně 2016/2017 nás toho hned v rozjezdu nečeká málo, a to nejen z české a slovenské, ale i ze světové tvorby. Sledujte, co pro vás zatím máme připraveno:

11. 9. Jake Martin

30. 9. Derek Brown

7. 10. Till Sunday Pirate 

21. 10. Event Jazz Trio

18. 11. Tara Fuki

2. 12. DJ´s night

3. 2. ZVA Band

10. 3. Mi Martef

7. 4. Jono Heyes a Mama Yeva

12. 5. Katarzia

Prostor Klášterní kaple je přitažlivý nejen pro hudebníky, ale i pro hosty kouzlem samotného místa. Pro zpříjemnění večerů je vždy otevřená přilehlá kavárna Café Klášter, která spolu s klubovou úpravou sálu přináší přívětivou a neformální atmosféru koncertů.

Pro aktuální informace sledujte Kalendář akcí.

  

  

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate