Kino

Zveme Vás na slavnostní otevření nově digitalizovaného Kina Napajedla v pátek 30. 9. a v sobotu 1. 10.!

Můžete se těšit na zajímavý program pro všechny věkové generace. Více informací najdete zde.

 

 

Kino Napajedla najdete na facebookových stránkách zde a zanedlouho bude spuštěn nový web kina, který je nyní ve výstavbě. Mějte tedy prosím ještě chvíli strpení.

 

Nově digitalizované Kino Napajedla Vám nabídne kromě klasických projekcí také vizuální (díky 3D obrazu) a zvukové technologie nové generace. Systém Auro 11.1 představí trojrozměrný zvukový formát, který nabízí ve srovnání s obvyklým pětikanálovým zvukem v kinosále skutečně ohromující trojrozměrný poslechový zážitek, kdy zvuky přicházejí ze všech směrů. Kombinace standardních 2D filmových projekcí s Auro 11.1 zvukem Vám poskytne mnohem větší filmový prožitek. Právě proto Auro 11.1 bude představovat ideální doplněk některým projekcím obrazu ve 3D – přinese Vám tak opravdu mimořádný zážitek při sledování filmu díky spojení „3D + 3D“. Zvuk totiž vytváří polovinu filmového prožitku. Zážitek, který si tedy odnesete z 3D představení v Kině Napajedla, bude výjimečný. Už nemusíte do multiplexů ani do Znojma, kde nejblíž najdete stejnou technologii zvuku jako v Napajedlích!

 

 

Dramaturgie kina představí:

  • Premiéry a novinky filmových pláten a rodinné filmy
  • Filmový klub pro náročného diváka Kino Art a Kino Cykly – neděle, pondělí nebo úterý 20.00 - filmové klasiky a nová díla světové i domácí kinematografie z distribuce různých artových distributorů. Kino Cykly zaměřené na vybraného režiséra, ozvěny festivalů apod.
  • Filmový klub pro seniory Kino Senior – každé liché pondělí 14.00 –pravidelné zlevněné projekce, určeny přednostně pro seniory, ale také pro všechny, kteří nemohou navštívit kino ve večerních hodinách, případně upřednostní denní návštěvu kina. Promítat se budou i aktuální filmové novinky.
  • Filmový klub pro děti Bijásek – sobota a neděle 15.00 – projekce dětských a rodinných filmů každou sobotu nebo neděli. Promítat budeme starší i nové filmy přiměřené jejich věku, s cílem seznámit dětského diváka s nejnovějšími filmy dětské kinematografie, stejně tak jako se staršími filmy, od našich nejznámějších autorů a režisérů. Nezapomeneme ani na nejmenší generaci diváků, kterým nabídneme pásma krátkých animovaných pohádek.
  • Filmový klub Mama Kino – každé sudé pondělí 10:00 – projekce pro rodiče s dětmi na mateřské/rodičovské dovolené. Speciální dopolední projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí možnost zhlédnout celovečerní film pro dospělé, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se i dětem. Rodiče a děti mají možnost se v průběhu projekce volně pohybovat v sále, kde bude pro děti připraven dětský koutek vybavený hračkami a v případe potřeby i přebalovací pult.
  • Alternativní obsah v kině“ – přímé přenosy a záznamy hudebních koncertů, Metropolitní opery v New Yorku, baletů, divadelních představení či prohlídek světových muzejí bude možné zhlédnout ve 2D, 3D nebo také v trojrozměrném zvukovém formátu Auro 11.1 – 3D + 3D
  • Kino na živo – nabídne ochutnávku živé kultury, která se bude odehrávat v prostorách kina. Diváci se mohou těšit na různé živé hudební a divadelní produkce a zajímavé besedy a přednášky.

 

Na Vaši návštěvu se těší Klub kultury Napajedla a Kino Napajedla

 
 

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate