Farmářské a řemeslné trhy

Na Masarykově náměstí se konají Farmářské trhy, které jsou vždy součástí některé z kulturních akcí. V dubnu se trhy připojují k Jarním slavnostem, září patří Svatováclavským slavnostem a v listopadu se trhy konají v rámci Rozsvěcování vánočního stromu.

Na Farmářských trzích můžete koupit především regionální potraviny jako uzeniny, sýry, frgály nebo vlčnovské vdolečky, domácí tyčinky, dále ruční výrobky od tkadleny a košíkáře nebo také výrobky ze dřeva. Nechybí šperky a výrobky fair trade jako káva, čaj a čokoláda. K dostání bývají také domácí džemy, bylinky a koření, jak čerstvé, tak i sušené, stromky a sadba, bylinné sirupy, med z Napajedel nebo Komárova, k rozdávání bývá kompost z napajedelské kompostárny a mnoho dalšího. Na svatováclavském Farmářském a řemeslném trhu můžete ochutnat burčák, mošt a žlutavská jablka. Při Rozsvěcování vánočního stromu se připojují také výrobci adventních věnců a různých výrobků s vánoční tématikou.

 Termíny trhů:

Jarní slavnosti – 28. 4. 2018

Svatováclavské slavnosti – 29. 9. 2018

Rozsvěcování stromu – 30. 11. 2018

 

Sledujte Kalendář akcí.

 

Informace pro prodejce:

Provozní řád Farmářských trhů najdete zde. Věnujte prosím pozornost části II. Předmět prodeje a základní podmínky, kde se dozvíte, jaké zboží je možno na našich trzích prodávat.

Přihlásit se k prodeji na Farmářském trhu můžete prostřednictvím emailu napajudas@seznam.cz

Technický poplatek je 50,- Kč / m2.

Možnosti prodejního místa:

-          Vlastní stánek nebo stůl

-          Pronájem našeho stánku /180 x 150 cm/: 200,- 

-          Pronájem našeho stolu /220 x 50 cm/: 50,- 

-          Přípojka k elektřině: 50,- Kč /jednorázový poplatek/

  

  


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2018 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate